All Objects
Negro Series Vessel Set

- Regular price
- $1,985.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,985.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Pollo Vase Set

- Regular price
- $810.00
- Regular price
-
- Sale price
- $810.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Studio Linie Vase Set

- Regular price
- $1,460.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,460.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Eterna Series Vase Set

- Regular price
- $1,230.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,230.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Miniature Vessel Set

- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Flower and Leaf Kashigata Set

- Regular price
- $840.00
- Regular price
-
- Sale price
- $840.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Scribe Series Low Bowl - XL

- Regular price
- $1,625.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,625.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Organic Bowl Set

- Regular price
- $1,200.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,200.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Pitcher Noir + Choko Cups

- Regular price
- $225.00
- Regular price
-
- Sale price
- $225.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Matte Porcelain Pod Vessel and Bottle Set

- Regular price
- $965.00
- Regular price
-
- Sale price
- $965.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Incised Vases

- Regular price
- $1,225.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,225.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Kähler Incised Pattern Vase Set

- Regular price
- $1,220.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,220.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Large Graphite Bowl

- Regular price
- $1,355.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,355.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Archais Series and 501-1 Vase Set

- Regular price
- $2,550.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2,550.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
Tsutsu Cups + Triangle Bol Noir

- Regular price
- $180.00
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out